Smash.lt patarimai

FORMA
Raketės pusiausvyra ir balansas turi didelę įtaką žaidimo galiai ir kamuolio valdymui.

Apvali
Paprastai pradedantiesiems, kurie dar nėra ištobulinę žaidimo technikos rekomenduojama rinktis žemo balanso apvalios formos padelio raketės. Jos leidžia maksimalų raketės valdymą, tačiau nesuteiks pernelyg didelės smūgio jėgos. Tokios raketės leidžia tobulinti savo žaidimo techniką. Taip pat šias raketės renkasi pažengusieji žaidėjai, kurie pirmiausia siekia savo žaidimo kontrolės ir tikslumo.

Lašo forma
Lašo formos raketės pasižymi subalansuotu smūgio ir raketės valdymo deriniu. Taip pat turi daugiau jėgos nei apvalios formos raketės.

Deimanto forma
Raketės su aukštu balanso tašku yra deimanto formos ir suteikia didelę jėgą smūgiuojant, bet mažesnę kontrolę. Labai tinka žaidėjams profesionalams, kurie įvaldę gerą žaidimo techniką bei patyrusiems žaidėjams mėgstantiems atakuojantį žaidimą.

RAKETĖS

Raketės svoris turės didelę įtaką žaidimui. Lengvesnė raketė bus manevringesnė, tačiau sunkesnė leis tikrai smarkiai smūgiuoti.

Norint efektyviau pasirinkti savo raketę, svarbu atkreipti dėmesį į jos svorį. Idealaus svorio nėra, nes jis priklauso nuo daugelio veiksnių, būdingų kiekvienai raketei, taip pat kiekvienam žaidėjui. Raketės forma, kaip nurodyta anksčiau, turi pakankamai įtakos svorio jausmui, deimanto formos raketė visada jausis didesnio svorio nei apvalios formos raketė dėl skirtingo balanso. Kiekvieno žaidėjo fizinė forma taip pat turės įtakos tam, ar jaučiatės patogiai žaisdamas su didesniu ar mažesniu svoriu. Paprastai moterys žaidžia raketėmis, kurių svoris nuo 340 iki 360 gr., o vyrai – nuo 360 iki 390 gr.

RAKETĖS

Padelį rekomenduojama žaisti su padelio kamuoliukais. Padelio kamuoliukai yra lengvesni/ mažesni ir turi mažesnį slėgį, palyginti su teniso kamuoliukais. Teniso kamuoliukai nėra tinkami žaisti su padelio rakete.

KAMUOLIUKAI

Siekiant apsaugoti rakečių rėmus, daugelis rakečių modelių jau yra su rėmo apsauga, kuri yra keičiama, kad Jūsų raketė tarnautų kuo ilgiau. Jeigu gamintojo komplekte jos nėra – rekomenduojame papildomai įsigyti.

Rakečių kotas yra apvyniotas guminiu gripsu. Gripsas yra nuolat atnaujinamas, siekiant, kad raketės kotas išliktų švarus, higieniškas bei patogus.

GRIPSAI IR RĖMO APSAUGOS